Täna sain siis…

…ühe neist pluusidest, mis ma endale Aliexpressist tellisin, ka kätte. Tellimuse tegin 5. jaanuaril ja täna on 13. veebruar, seega natuke üle kuu aja ootasin. Pluusil  pole vigagi. Võib öelda, et sellise hinna eest isegi päris “nitševo”, aga taaskord ostsin suurusnumbri vale. See 4XL on liiga lai. Olen ju nüüd vaadanud pluss suuruses riideid, kuid tundub, et need on tõepoolest pluss suurus. 😀 🙂  Ma ju ise pole ka teab, kui sale, aga päris heinasaad ka mitte ja kardan, et pluus jääb liiga lohvakas. Ei viitsinud veel selgagi proovida. Eks ma millalgi proovin, sest see on mõeldud suviseks pluusiks. Ah-jaa, liiga õhuke on küll, aga ju siis tuleb mingi maikalaadne asi veel alla panna. Tahtsingi sellist pikemat ihukatet, mida saaks retuusidega kanda, sest mu lemmik riietusese ongi retuusid, kuna mulle meeldib riietes end vabalt tunda.

Kusagil meedias keegi kirjutas, et naistel üle 40-ne(või oli see juba üle 30-ne) ei sobi retuusides käia, aga mul sellest ikka suva, sest ma pole oma tegemisi-riietumisstiili kunagi moe järgi sättinud ja ma ju ei mõtle retuuside all neid sukkpüksretuuse, vaid ikka korralikke retuuspükse. 😀

Aga toode ise on müügil siin. Nüüd ongi oodata veel üks riideese ja siis võib selle postkontori vahet saalimise mõneks ajaks ära unustada, sest praegu pole küll enam plaanis midagi tellida. Kõik tellimused on saabunud. Isegi Olaf, mida ma tõesti pikalt ootasin ja mille kohta ma juba pretensiooni esitasin.

******

Aga muus osas üritan ikka oma teist ostetud domeeni siduda Bloggeri blogiga, kuid ei saa asjale pihta, kuidas see sätestamine seal Hostingeris käib. 🙁

Ja mõelge ometi! Seda aastat on juba 44 päeva olnud. Alles ju olid jõulud ja nüüd juba veebruari keskpaik. Aastad mööduvad lausa linnulennul. Sellest lapsena aru ei saanud, kuid minuvanused inimesed mõistavad seda väga hästi. Seoses sellega kahetsen ma oma elus neid aastaid, mille ma lihtsalt tühja lasin joosta. Aga noh, millal enne kahetsemisest kasu on olnud?

Ei oskagi siia lõppu muud lisada, et ilusat kevadeootust ja hoidke oma kalleid inimesi… 🙂

Facebook Comments
Mina sotsiaalmeedias