Nüüd sai see…

…siis tehtud, ehk minu isiklik domeen selle blogiga seotud. Ma ei tea küll, kas teistele ka on uus bloginimi näha, aga minul paistab nüüd küll kõik korras olevat. Tunnistan, et nägin selle paigaldamisega ikka hulganisti vaeva, sest esiteks ei ole ma inglise keelega väga “sina peal” ja teiseks on IT minu jaoks ikka veel päris tume maa. Aga pusisin vist lõpuks selle siiski ära. Praegu ongi mul ainult jäänud kaks blogi. Siinne blogi ja teine on WordPressis, ning mõlemad blogid on oma, valitud domeeninimega. Ei mingit pikka blogspot.com.ee lõppu ega ka wordpress.com lõppu.
Mis töötul inimesel ikka muud teha, kui oma vaba aeg arvutis veeta ja pealegi meeldib mulle katsetada erinevaid võimalusi, mis nutimaailm pakub. Mäletan, et aastakümneid tagasi, kui mu toonane sõbranna oma koju esimese arvuti sai, siis vaatasin seda arvutit nagu imeasja ja ei saanud selle tööpõhimõttest midagi aru. Küsisin isegi väga  naljaka küsimuse. Õigemini tol korral ei olnud see minu jaoks sugugi naljakas, vaid tahtsingi just seda teada, mida küsisin. Ja küsisin nimelt, et “kui ma näiteks kirjutan mingi suvalise lause, kas see jääb siis arvutisse alles ja on näha?”. Internetti tal tol korral veel ei olnud ja netimaailma põhjatutest võimalustest ei olnud mul 22 aastat tagasi aimugi. Internetiga tegin esimest korda tutvust alles Võrus, kui ma otsisin igavusest tegevust ja kuna ma olin suur raamatusõber(olen siiani), siis loomulikult oli üks esimesi käike Võru raamatukogusse ja seal ma siis avastasingi avaliku internetipunkti, kus sai seda arvutimaailma avastatud. No ja hiljem nurusid lapsed, et me koju ka arvuti ostaksime, sest nemad käisid jälle tasulises arvutisaalis oma arvutimänge mängimas ja see kõik oli ju kulukas. Esimene arvuti, mis koju sai ostetud, oli laste tuttava käest, kasutatud arvuti ja no kujutage siis ette, kuidas see ühe arvuti jagamine meil käis, kui kõik olid sellest väga-väga huvitatud.
Mind on alati tehnika huvitanud. Küll aga pole ma selline, kellel peab kindlasti viimase moeröögatuse järgi mingi nutividin olema. Mu Samsungi “nutikas” on juba mitu aastat vana ja see, isiklik lauaarvuti on ka kasutatuna ostetud, kuid minu jaoks piisab. Vähemalt on see minu isiklik arvuti, mida ma teistega jagama ei pea…

Lõppu üks videoklipp naljakast kiisust.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2F849486241859236%2Fvideos%2F852812541526606%2F&show_text=0&width=400

Facebook Comments

Published by Elveetsius

Olen keskealine naisterahvas, kellele meeldib mõnikord oma mõtteid blogisse talletada. Kirjutan kõigest, või siis mittemillestki. See sõltub lugeja vaatevinklist! :)