Üks lahe…

test lemmikloomaomanikele.
Minul läks küll täppi, sest just kass mul ongi ja just nende tingimuste tõttu, mis testi vastuses kirjutatud.

Suure tõenäosusega on sul kodus kass! Sa ei räägi temaga ülemäära palju, kuid sa naudid lemmiklooma seltskonda. Kassi puhul hindad sa üle kõige seda, et ta ei vaja väga palju tegelemist ning tema eest on lihtne hoolt kanda. 

Ilmselt oled sa inimene, kellele meeldib külmal talveõhtul kamina ette koos hea raamatu, tassitäie kuuma kakao ja karvase kassiga kerra tõmmata. Sinu positiivne ja rahulolev suhtumine teeb sinust suurepärase inimese ja sõbra. 

*******
Ma pole tõesti selline inimene, kes koeraga viitsiks väljas pikki jalutuskäike teha. Või mis veel hullem, jooksmas käia. Kassiga on lihtne. Paned söögi-joogi ette, ning liivakasti ka ja rohkem pole vajagi. Küll aga meeldib mulle kiisut sülle võtta ja paitada. Arvan, et talle meeldib samamoodi, kui temaga tegeletakse. 
Sain oma siiami, või siiami laadse kassikese 14 aastat tagasi emadepäevaks(lapsed tõid). Alguses olin küll pettunud, kui pisikest “siiamlast” nägin, sest kui vanem tütar ütles mulle, et “Emme, võtame kassipoja, mu sõbranna kassil on pojad”, siis arvasin, et tavaline kirju, karvane kodukiisu. Aga kui seda, vaevalt kuuvanust kassipoega nägin, siis mu süda sulas. Ja nüüdseks on temast saanud juba vanemaealine “kassiproua”, kellele meeldib algusest peale perenaise voodis magada. Mõnikord, kui õhtul kauemaks arvutisse jään, siis tuleb ja silitab mu sääri, et tule juba magama ära. Hommikul küsib alati süüa, sest teab, et pehmet toitu annan ma talle hommikuti. Krõbinad on peaaegu kogu aeg ees.
*******
Nii, et jh…minu puhul pidas see test paika.

Facebook Comments

Published by Elveetsius

Olen keskealine naisterahvas, kellele meeldib mõnikord oma mõtteid blogisse talletada. Kirjutan kõigest, või siis mittemillestki. See sõltub lugeja vaatevinklist! :)