Endine alkohoolik??!!!

Hmh? Ma pole mingi endine alkohoolik, sest alkohoolik jääb alkohoolikuks, olgugi, et ta enam alkoholi ei tarbi. Ka väike tilk alkohoolseid jooke võib “endise alkohooliku” taas jooma panna. Ja sellepärast ma enam ei riski piisakesegi maitsmisega.
Teate, kui ma natuke rohkem, kui 2 aastat tagasi viimase tilga jõin, siis oli alguses küll üliraske poes alkoholilettide juurest mööduda ja nii mõnigi kord tekkis tunne, et ostaks…aga ma sain sellest võitu ja ei ole nüüd alates 2014 aasta 8.oktoobrist tilkagi joonud. Eriti raske oli mitte jooma hakata siis, kui mind miski ärritas ja seda juhtus ikka päris tihti.
Ma pole varem sellest oma blogis kirjutanud, aga olen seda meelt, et kui julged teha, siis julge ka tunnistada. Ja mis kasiinosõltuvusse puutub, siis see oli mul ka. Eesti kroonide ajal sai kõik sissetulekud kasiinosse viidud. Hasart ju!!! Mõni rahapäev käisin ühest kasiinost teise ja isegi korjasin võite, sest üle 7000 EEK-i võita oli ju päris suur summa. Aga lõppkokkuvõttes olen kasiinos rohkem ikka maha mänginud, kui võitnud.
Ja kui ma kuu alguses kõik lasterahad olin maha mänginud, siis ei olnud ju terve kuu lastel enam söögiraha. Kui mu ema ja sotsiaaltöötajad poleks aidanud, siis oleks lapsed pidanud terve kuu nälgima. Ema vedas maalt kartuleid nii, et sisikond väljas. Ja just sellepärast, et ma selline olin, tegi mu ema kogu oma vara, mis tal oli(2 lagunenud korterit) testamendis nii mulle, kui mu lastele. Ta vist ei adunud seda, et lapsed ju kasvavad suureks ja siis on nendest kahest ühispärandist ainult tüli. Sellepärast need korterid praegu müügis ongi, et ometi saaks kõik pärijad oma osa ja saaks oma elu ise elada. Tegelikult on üks korter juba müüdud, ainult notari juures on käimata. Ostja tahtis selle allkirjastada alles juuni alguses. Aga müüdud see on. Teine korter vaja veel ka müüa ja siis saame(või vähemalt saan mina) endale korteri osta. No ja kuna nende korterite müügist ei piisaks, et osta kusagile siiasamasse korter, siis olengi rihtinud Ida-ja-Lääne-Virumaad. Seal ei tunne mind keegi ja saan alustada puhtalt lehelt. Võrus ei saa ma isegi tööle, sest inimesed on eelarvamustega ja mäletavad mind alkohoolikuna. Olen ju varem end käinud korduvalt tööle pakkumas, kuid pole võetud. Sellepärast otsingi muid sissetulekuallikaid, et Võrus ma nagunii oma tulevikku ei näe.
Kui vaadata, mis Võrus kinnisvara maksab, siis sellist summat mul pole ja esialgul ei ole ma loteriiga ka veel nii suurt summat võitnud, et endale siin korter osta. Ja loomulikult tahan ma korteri osta, mitte üürida.
Ma olen varem, kui veel Tallinnas elasin, küll ukse taha jäänud, kui mu tollane abikaasa lihtsalt ei lasknud mind sisse ja ämm ka mitte. Ükskord pidin vana-aasta ööseks lastega kodutute varjupaika minema, sest kusagile mujale ei olnud enam minna. Mu ema elas siis juba Võrus. Vot nii!
Aga nüüd olen uus loodu, sest minu ellu tuli Jeesus!

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Flinda.lukashevic%2Fvideos%2F940382446074903%2F&show_text=0&width=400

Facebook Comments

Published by Elveetsius

Olen keskealine naisterahvas, kellele meeldib mõnikord oma mõtteid blogisse talletada. Kirjutan kõigest, või siis mittemillestki. See sõltub lugeja vaatevinklist! :)