Tere Mai!

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Felve.riisa%2Fposts%2F1403889552987192&width=500
Heh! Ma olen vist tõesti vanaks jäänud, sest mida aeg edasi, seda rohkem muutun ma oma kadunud ema sarnaseks. Tema lemmik-kuu oli ka mai, sest ta sünnipäev oli mai  lõpus(23.mai) ja ta ütles ikka, et ta sünnipäev on kõige ilusamal ajal(sirelite õitsemise ajal). Sel aastal on looduse tärkamine küll natuke viibinud, aga  küll see loodus ka tärkab, kui selleks luba antakse.
Mai on ka kurbuse ja kannatuste kuu, sest 11. mail, 4 aastat tagasi läks mu ema igavikku.
Aga tegelikult ei taha ma seda kevadekuud üldse kurbade mõtetega alustada, vaid vaatan lootusrikkalt tulevikku ja püüan olla parem inimene, kui olen olnud.

*****
Mu hommik algas  tavapärase kohvitamisega, mida ma teen arvuti taga istudes. Huvitav, kas täna on tavaline tööpäev? Selles mõttes, et kas poed on tavapärastel aegadel avatud. Mu kassil on pehme toit otsas. Eile panin viimase ära. Täna oleks vaja juurde osta ja oma söögilauale vaja ka üht-teist juurde vaadata. Ju vist ikka on tavaline tööpäev, sest just kuulsin prügi-auto mürinat. Nemad ju ka ometi riigipühade ajal ei liigu.
Tänane ilm paistab ka kevadiselt päikesepaisteline tulevat. Nii, et rõõmustamiseks põhjust küllaga…
Facebook Comments

Published by Elveetsius

Olen keskealine naisterahvas, kellele meeldib mõnikord oma mõtteid blogisse talletada. Kirjutan kõigest, või siis mittemillestki. See sõltub lugeja vaatevinklist! :)