Nagu tänane fb…


…mulle meelde tuletas, siis 11. mai on mulle mitmekordselt oluline päev. Näiteks see, et olen olnud 6 aastat oma lapsega sõbralistis. Selle lapsega, kellele ma ei ole olnud just hea ema.
Aga täna saab juba 4 aastat mu emakese surmast. Just 4 aastat tagasi sain koomast ärgates teada, et mu ema on igavikku läinud. Teada sain vist järgmisel päeval, ehk 12.05, mitte 11.mail.
Kõik need sündmused on mind muutnud. Muutnud paremaks inimeseks, kui olin kunagi varem. Tunnistan, et vanad armid teevad veel valu. Eriti, kui need ikka ja jälle lahti rebitakse, aga küll need paranevad. Sest öeldakse ju, et “Aeg parandab kõik haavad”. Mis on olnud, seda olematuks ei tee, kuid õppida sellest saab küll…

Muutsin fb-sse kirjutatud postitust, mis ma oma ema mälestuseks kirjutasin, sest enne kirjutasin “Täna 4 aastat tagasi läks mu emake igavesele unele”. Aga siis parandasin meelt ja oma postitust, kuna “igavesele unele” kirjutavad ateistid, kes ei usu igavest elu, mis meid, kristlasi koos Jeesusega ees ootab. Ja kuna minu ema oli kristlane, siis tema ei läinud igavesele unele, vaid ootab oma lähedasi ka Igavesse ellu!

Facebook Comments
Elveetsius
Olen keskealine naisterahvas, kellele meeldib mõnikord oma mõtteid blogisse talletada. Kirjutan kõigest, või siis mittemillestki. See sõltub lugeja vaatevinklist! :)
} });