Viimastel päevadel olen kurb…

…ja ka vihane, sest see, mida üks sõge inimene tegi abitu koerakesega on nii kohutav, et kui ma seda videod ja neid pilte oma 28 aastasele pojale näitasin, pühkis temagi silmi ja oli koera pärast kurb. Mul on nii hea meel, et see ületoidetud ja väärkoheldud loomake väevõimuga tolle naise käest ära päästeti. Ma ütlen ausalt ja olen seda ka nende fb postituste kommentaarides kirjutanud, et kui mina oleks toda naist niimoodi koera mööda maad lohistamas näinud, oleksin ise sekkunud ja koera tema käest ära võtnud. Tean ju, et võin selle teo eest karistada saada, sest meie riigis on millegipärast väetite vastu käe tõstmine lubatud. Või nagu poeg ütles, et selline teguviis pole poliitkorrektne. Seetõttu olin väga õnnelik, kui Katrin Lust, Heiki Valner ja teised selle päästeoperatsiooni oma südameasjaks võtsid ja kutsa päästsid.

Loomulikult vajab see koerake taastumiseks ravi ja seetõttu on postitatud abipalve Hallikese ravikulude katmiseks. Kes vähegi saab, siis aidaku. Mina plaanin seda ka teha. Tegelikult tahan ma veel ühes projektis osaleda ja see on pardiralli, mis on teatavasti vähki põdevate laste ravikulude katmiseks mõeldud üritus. Ma pole varem sinna kunagi oma panust andnud, sest mu oma sissetulekud on olnud nii pisikesed, et sellest ei jätkunud endalegi. Aga on ju Piibliski kirjas, et “Kõike, mida Te iganes tahate, et inimesed teile teeksid, tehke ka nendele”(Mt.7;12). Loodan, et mu annetused hiljaks ei jää, kui ma need alles juuni alguses teele saan panna. Avastasin, et mu pangakonto vaba limiit on ära kasutatud ja ma ei saa sinna raha juurde lisada, sest siis läheks see otsemaid kohtutäiturile. Ma teen oma vajalikud maksed kuu alguses ära ja siis võtan ülejäänud raha sularahana välja, sest SEB kontolt ma ju kaardimakseid teha ei saa ja seetõttu pole seal raha hoidmisest kasu, sest kui järgmise kuu pension laekub, siis jääb ju kuulimiit suurem, kui kohtutäitur vabaks limiidiks lubanud on. Nii hoiangi oma säästusid sukasääres ja toimetan oma rahadega teistmoodi.
Seoses sellega peab üks mu sõbranna, kellel on lähipäevil sünnipäev ja kellele ma tahtsin sünnipäevaks ülekande teha, ka järgmise kuuni ootama, sest kuigi ma kasutan teist pangakaarti(kontot), siis konto omanik on mu lähedane ja kindlasti pole tema nõus, et ma oma annetus-ja muid ülekandeid tema kontolt teen, sest kontoväljavõttes on ülekande tegija nimi ju konto omaniku nimi. Seega, sorry, et sünnipäevakingitus hilineb…
Aga juuni alguses teen kindlasti oma soovitud annetused ja selle sünnaülekande ära.

Originaalpostitus on siin.

Facebook Comments
Mina sotsiaalmeedias

3 Replies to “Viimastel päevadel olen kurb…”

  1. This paragraph presents clear idea in favor of the new viewers
    of blogging, that in fact how to do blogging and site-building.

  2. You оught to be a part of a contest for one of the highest
    quality sites on the web. I ԝill recommend this web site!

Comments are closed.