Ühispärandi “võlud”

Nonii! Nüüdseks on ühe ühiskorteriga ajad ühele poole saanud, ehk meil õnnestus see nüüd ära müüa. Ütlen just, et õnnestus, sest kuigi ostja oli olemas, siis ei oleks me saanud seda müüa, kui üks ühisomanikest oleks millegipärast alt ära hüpanud. Õnneks seda ei juhtunud ja teisipäeval olime kõik notari juures, ostja ja 4 täisealist müüjat. Üks meist esindamas ka alaealist müüjat. Nii, et tolle korteriga on nüüd asi lõpetatud.
Ega vahepeal ei olegi midagi sellist toimunud, mis trükivalgust kannataks, sest sellest ma ju ometi ei hakka blogima, et olime sunnitud oma vara kaitsmiseks politsei kutsuma, kuna üks ühisomanikest arvab seda, et kuigi ta millessegi ei panusta, makse ei maksa, on tal ikka õigus kõiki hüvesid kasutada, mis tema omandil asuvad. Lõikas isegi internetijuhtmed läbi, kuna temalt nõuti ka maksmist interneti kasutamise eest. Üürist ja elektrist ma ei räägigi… Vot-nii siis!
Aga olen lootuses, et peagi saame ka teise ühispärandiga asjad ühele poole. Kas siis müüme ise, või müüakse meie eest. Kaua pole selle lõpplahendi saabumiseni enam jäänud. Ma ootan nii väga seda aega, millal see saabub…
Facebook Comments

Published by Elveetsius

Olen keskealine naisterahvas, kellele meeldib mõnikord oma mõtteid blogisse talletada. Kirjutan kõigest, või siis mittemillestki. See sõltub lugeja vaatevinklist! :)