Kuidas üks pisike…


…vihmasabin võib inimese plaanid ära rikkuda. Õnneks on need sellised plaanid, mida ma tahtsin teha, mitte pidin tegema. Ma nimelt tahtsin käia õues, aga kuna mu elamises puudub vihmavari(vihkan vihmavarju kaasastassimist), siis ei hakka ma spetsiaalselt vihma kätte ronima, kui mul selleks otsest vajadust pole.
Nüüd kindlasti tuntakse huvi, et kui ma peaksin igapäevaselt tööl käima, siis ei saa arvestada seda, et “Täna vihma sajab, ma täna ei viitsi õue minna”. Ega ei saagi jh, aga väike vihmasabin ei ole mind kunagi seganud. Vihmavarju pole ma juba aastakümneid kasutanud.
Üldiselt vähemalt praegu ma oma käikudele ei lähe. Eks pärastpoole vaatan, kas viitsin minna. Avastasin, et Võrus on veel üks boksitüüpi komisjonipood avatud ja tahtsin sellega tutvuma minna. Mul on ju ometi vaja oma “tavaar” rahaks teha. Tegelikult peaksin vist käima tolles poes ka, kus mul juba on oma asjad müügis, sest nagu kuu lõpus ikka, on mul rahaline nullseis. Noh, sel kuul sai ka üsna palju kulutatud. Mitu laata, kust ma ostudeta ära ei tulnud ja veel jaanipäev ka. Jaanipäevakulutused on küll imepisikesed, aga töövõimetuspensionärile on iga sent oluline.
Arsti juurde ma eile ei jõudnudki, sest kaotasin tolle lipiku ära, kus kellaaeg kirjas oli. Oleksin küll võinud tohtrile helistada ja vastuvõtu  kellaaega küsida, aga mul ei olnud visiiditasu maksmiseks viiekat ka kusagilt võtta.
Esmaspäeval, 3.juulil on Võrumaa Keskraamatukogus Tiia Järvpõld oma näitust esitlemas, aga ma nüüd ei teagi, kas saan sinna minna, sest kui see näitus on ka tasuline, siis ma ei saa minna.


Teate ju küll “Ratastooli Tiiat”. Viimasel ajal ta küll ei taha, et teda nii nimetatakse, aga just selle nimega ta kunagi meelde jäi. Vaatamata oma füüsilisele puudele jõuab ta teha rohkem, kui mõni terve inimene.
No-jh, nüüd sai mu postitus küll, nagu pudru ja kapsad, Akna taga piilub päike ja vihm on ka lakanud, seega ma vist ikkagi lähen pistan oma varba välja…
******
Täiendatud!
Õues käimine lõppes edukalt, sest sain oma asjade müügist 10€. Kuu lõpus minu jaoks vägagi arvestatav summa. Ka tolles teises “kaltsukas” käisin uurimas, et kuidas seal kauplemine käib. Ehk viin järgmisel kuul oma asjad sinna üle…

Facebook Comments

Published by Elveetsius

Olen keskealine naisterahvas, kellele meeldib mõnikord oma mõtteid blogisse talletada. Kirjutan kõigest, või siis mittemillestki. See sõltub lugeja vaatevinklist! :)

2 Comments to “Kuidas üks pisike…”

  1. Elve Riisa ütleb:

    Nagu juba sulle öeldud sai, siis mina tulen. Juba sellepärast on mul rõõm tulla, et olen Su tegemisi aastakümneid imestusega/imetlusega jälginud. Ja nüüd tuled sa oma näituse ja positiivsusega meie linna. 🙂

  2. tiia ütleb:

    Oi, kui armas 🙂

    Ootan kõiki huvilisi!

    Rõõmsaohtumiseni