Täna sain siis…

…”Club One” kliendikaardi ka kätte. Viking Club kliendikaart mul juba on ja sellega saingi nii eelmisel aastal, kui ka sel aastal sünnipäevaks pakkumise, päevakruiis kahele. Eelmisel aastal võtsin selle pakkumise vastu, sest ma ei olnud Soomes kunagi käinud, kuid sel aastal otsustasin, et ei hakka minema. Esiteks on Võrust Tallinnasse sõit üsna tülikas, ööbimist ju vaja ka planeerida ja pealegi on mul praegu Võrus olulisematki teha. Ikka sellesama ühispärandi, ehk korteri asjad on siiani veel lahenduseta, sest kohtutäitur ei ole ikka veel jõudnud korterit oksjonile panna. Aga kui ta seda teeb ja koos piltidega, mis ma talle saatsin, siis jah, see jubedas seisukorras Tartu tn. korter ongi praegu meie eluase. Remonti pole me siin teinud ja poleks ju mõtetki, sest korteri tulevane omanik teeb ise oma soovi kohaselt ja ühispärandit me ju ei tahagi keegi putitada. Nii, et jah…meil peaasi, et korter ometi ükskord meie valdusest ära saaks. Mina isiklikult olen siinsest ühiseksisteerimisest tüdinenud. Aga kuna ma ei saa enne sots.pinda ka, kuni korter veel olemas on, siis peangi kannatama praegust olukorda. Mul pole ju nii palju raha, et endale oma korter osta. Üks sapipritsija Raili blogi kommentaariumis parastas ja avaldas arvamust, et nagunii me ei saa seda räämas korterit müüdud. No küll saame, sest kui me ikka ei ole nõus selle korteri halduskulusid maksma, siis küll ära müüakse. Iseasi on see, kas meie, omanikud, ka mingit raha saame. Aga see on praegu kõrvaline probleem. Sellel korteril oli ju huvilisi, kuid kuna meie omavahel ei jõudnud pakutud hinnas kokkuleppele, siis need huvilised taandusid. Aga arvata võib, et kui nad märkavad seda korterit enampakkumisel, siis võib-olla teevad seal oma pakkumise. Üks, kes meie korterit vaatamas käis, ostis ju teisegi korteri meie majja, renoveeris selle nii luksuslikult ära, ning paiskas üürile. Vist on juba väljagi üüritud. Ma pole nüüd uurinud. Mina igatahes ei raatsiks nii ilusaks renoveeritud korterit üürile anda, sest üürnikke võib olla igasuguseid, lõhuvad, ning reostavad korteri ära. Tundub, et too noormees tahtiski meie majja mitu korterit osta just väljaüürimise eesmärgil. No-jh, meile pakkus maksimum 12 000€, kuid kuna meie seas üks, või isegi 2 omanikku ei olnud nii väikese summaga nõus, siis jäigi meil see müümata.

Nii, et virisejad ei saa öelda, et ma ei ole midagi oma elamistingimuste parandamiseks teinud. Kogu aeg tegutsen, kuid mind takistabki see paigalseis korteri müügi asjus. Kui ma ometi saaksin siit eemale, siis saaksin vabamalt hingata ja edasi mõelda/tegutseda.

Üks inimene, kes  märkas, et mul on kontonumber blogis üleval, küsis mu käest, et kas keegi on midagi arvele kandnud ka või. Ütlesin talle, nagu asi on, et paar ülekannet tuli(mõnekümne € väärtuses). Küsis veel, et miks ma eraldi postitust ei tee ja seda aktiivsemalt ei jaga. Ütlesin talle, et just seda ma ei tahagi teha. Las see kontonumber on ainult minu blogis ja kes tunneb, et tahab mind toetada, see teeb seda, kes aga mitte, siis küsima ma ei hakka. Ümberringi on nii palju õelaid ja parastavaid inimesi ja ma ei ole praegu võimeline ennast kaitsma. Niigi igapäevaselt närv sees, et kuidas tänane päev ja öö möödub… 🙁

“Hauka Laadale” ma ei jõudnudki, sest ilm oli ka sajune/tormine ja noored ka ei käinud. Pealegi teades ennast, oleksin laadal jälle kulutanud, aga just sellest ma praegu püüangi hoiduda. Igatahes Võru Linnapäevadele ma minna ei kavatse.

Facebook Comments
Elveetsius
Olen keskealine naisterahvas, kellele meeldib mõnikord oma mõtteid blogisse talletada. Kirjutan kõigest, või siis mittemillestki. See sõltub lugeja vaatevinklist! :)
} });