Mõtisklusi raha teemal!

Eile sattus mulle fb-s ette seesama õhtulehe postitus, kus küsiti, et “Mida teeksid sina sellise võidusummaga?” Arvamusi oli seal seinast seina. Ka mina postitasin oma kommentaari, et mida mina teeksin, kui võidaksin sellise või kasvõi teistsuguse suurema summa lotoga.

  1. Muidugi ostaksin korteri, sest see on mind juba vähemalt terve aasta kummitanud.
  2. Toetaksin lapsi, sest ka nemad vajavad rahasüsti iseseisva elu alustamiseks. Siiani on meil kõigil selle algkapitaliga lood kehvavõitu.
  3. Mingi summa lubasin heategevuseks anda. Aga pigem on see kümnendik Jumala Sõna levimise heaks antav summa, sest ma ei riski ühelegi muule heategevusele panustada. Kui, siis vast kodutute loomade heaks, aga ka selles osas pean kõigepealt uurima, mida need loomad kõige rohkem vajavad ja siis reaalselt just seda nendele viima. Või hakkan mõnele kodutule loomale veebiperemeheks.
  4. Investeerimine on ka väga asjalik variant. Aga panustaksin krüptorahade kasvatamisse, sest selles vallas olen ma mõnda aega oma vara kasvatanud, kuid kuna vahepeal ei ole mul kodus arvutikasutamise võimalust olnud, siis on ka see bisnes tagaplaanile jäänud.
  5. Reisid-tegelikult mind reisimine ei huvita, kuid paaris kohas võiksin ikka ära käia. Näiteks kasvõi uuesti soomes ja võibolla koos soome sõbrannadega ka kusagil kaugemal, mõnel soojal maal. Näiteks kasvõi Dubais, sest mu Soome sõbranna tütar elab juba hulk aastaid Dubais ja sõbrants on seal päris tihti käinud.

Aga nagu öeldud, siis kõigepealt tuleb see võit saada. 😀 Täna ongi muide jälle lotokolmapäev ja loomulikult on mul ka tänaseks nii Bingo, kui Viking Loto piletid.

Mis puutub töösse, siis loomulikult jätkaksin ma ka peale lotovõitu tööl käimist, kui mul töökoht oleks. Paraku mul töökohta praegu ei ole, kuigi peale seda, kui praegune segadus korteri ümber läbi saab, siis hakkan tööd ka otsima. Täna saingi e-maili, et meie korteri uus omanik on ametlikult korteri omanikuks registreeritud. Nüüd ootangi kohtutäituri ja korteri ostja edasisi käike, sest kohtutäiturile kirjutasin kohe, et vajan kolimiseks raha. Täna vist on ka Linnavalitsuses komisjon, kus tuleb arutamisele ka minu sotsiaalkorteri avaldus. Viivitamiseks aega pole, see on selge, sest ostja võib iga hetk sisse vajuda ja käskida tema korter vabastada….

 

Facebook Comments
Mina sotsiaalmeedias

Author: Elveetsius

Olen keskealine naisterahvas, kellele meeldib mõnikord oma mõtteid blogisse talletada. Kirjutan kõigest, või siis mittemillestki. See sõltub lugeja vaatevinklist! :)