Nagu näete…


…ma olen jälle omas elemendis, ehk postitan blogisse igasuguseid tarkuseteri, mis ma netist leian. 😉
Joon juba teist tassitäit kohvi. Huvitav, et kui mul elektrit ei olnud, siis sain päris edukalt ilma kohvita ka hakkama. Mõnikord muidugi ostsin tanklast, või mõne kaubanduskeskuse kohviaparaadist tassikese, kuid selle tassi hind lõi küll pahviks, sest maksis peaaegu sama palju, kui pakk kohvi. 🙁 Mõned asjad lihtsalt on sellised, mille jaoks mul tuleb raha kulutada. Unustasingi eile kohvi juurde osta. Vaatab, kui mõtlen täna poodi minna ja kui veel selle hinnaga kohvi müüakse, siis ostan paar pakki valmis ära. MaXimas oli 2 pakki Pauligi kohvi 5,99€.

Aga avastasin enda jaoks veel ühe rahakogumise võimaluse. See on SEB Digikassa, millega kantakse kaardiga makstes  täiseurost puudujääv summa kogumishoiusele ja tänaseks on mul sinna kogunenud juba 4,01€. See käib nii, et kui mu poearve on näiteks 2,17€, siis kaardiga makstes kantakse Digikassa arvele 0,83€, ehk puudujääv summa 3€-st. 😀 Ka hea võimalus korteri ostuks raha koguda.  Ja endiselt tegelen krüptorahade kogumisega. Muide fb.-s on isegi vastav grupp loodud, kus antakse nõu, kuidas ja kus on krüptovaluutat kõige otstarbekam koguda.

Oma korteri saamine(ostmine) on mul ikka veel päevakorras, kuid ma veel ei tea millal ja kuhu ma selle ostan. Nüüd, üksi elades saan ju ometi rohkem kokku hoida, kui enne koos teistega elades. Praegune, sotsiaal-korter on just hea võimalus rohkem kokku hoida, sest üür on siin ju odav. Paarkümmend Eurot umbes+ elekter+ internet. Interneti eest maksan niipalju, kui seda ise kasutan, ehk ettemaksuga internetikaardiga.

Pärastpoole lähen käin Linnavalitsuses ära ja uurin asja, millal nad tulevad pesumasinat ühendama. Ja võib-olla ka elektriboilerit, kuigi selle kohta ma veel täpselt ei tea, kas lasengi panna. Ei taha ju oma raha eest seda ostma hakata, sest kui uude kohta kolin, siis äkki seal on tsentraalne soe vesi ja boilerit polegi vaja. Linna poolt saadud korterisse ei hakka ju eriti midagi investeerima. Mulle sobib ka praeguse väljanägemisega korter. Ikka parem, kui meie endine eluase. 😛

Eile ma pliiti ei hakanud kütma, aga täna vaja pliiti ka kütta, sest sooja vett on rohkem vaja, kui ma kiirkeedukannuga teha saaksin. Teate, mulle isegi meeldib siin korteris, sest naabrid on toredad naisterahvad. Ma ei olegi neid viimastel päevadel kohanud, sest ei pista ju nina eriti oma korterist välja. Nii, et olen väga rahul, et ma just selle eluaseme sain… 🙂

Facebook Comments

Published by Elveetsius

Olen keskealine naisterahvas, kellele meeldib mõnikord oma mõtteid blogisse talletada. Kirjutan kõigest, või siis mittemillestki. See sõltub lugeja vaatevinklist! :)