Pane oma instagram raha teenima

Kingime Sulle 20% oma aasta vahendustasust iga inimese pealt kelle Promotysse kutsud ning anname nii Sulle kui ka Su sõbrale ühe kuu tasuta Promoty Premiumit! (Loe Promoty Premiumist allpool)

Palju ma teenida võin?

Olenevalt kui palju jälgijaid Sinu kutsutud sõbral on, võid teenida umbes 0.10€ – 4€ iga postituse pealt mis ta läbi Promoty teeb. Kutsuda võid piiramatult inimesi!

Huvitav palju teenida võiksid kui oma lingi (üleval) biosse paneksid ja Instagrami jälgijad Promotysse kutsuksid? 🤔

Brändide kutsumine töötab täpselt samamoodi nagu mõjuliidrite kutsumine. Brändi puhul kingime Sulle samuti 20% oma aasta vahendustasust iga kutsutud brändi pealt, ainult, et siin liiguvad juba suuremad summad! 😮

Palju ma teenida võin?

Oleneb kui kalleid või suuri kampaaniaid Bränd loob, võid teenida umbes 10€ – 200€ või isegi 500€ iga kampaania pealt mis nad loovad.

Tunned mõne populaarse brändi turundusjuhti? Kirjuta meile info@promoty.eu ning aitame sul Promotyt demonstreerida ning ühendame sellest tuleneva tasu Sinu kasutajaga.

Kutsu üks sõber Promotysse! Sarnaselt Sinule pääseb ka kutsutud sõber kohe eelisjärjekorda ning saab ühe tasuta kuu Premium Promotyt.

Järjekorrast pääsed välja kohe kui mõni Bränd sind oma kampaaniasse valib! Premium kasutajad on valikus eelisjärjekorras.

Nii lihtne see ongi! Kasuta oma personaalset linki. Võid selle oma Instagrami biosse lisada, sotsiaalmeediasse postitada või otse kellegile saata.

Tasustame Sind oma vahendustasust. See tähendab, et kutsutud inimesed teenivad ikka sama palju kui nad muidu teeniks ning brändid maksavad ikka sama palju nagu nad muidu maksaks.😊

Kutsutud inimesed ei näe oma profiili alt kes ta kutsus, seega võite promoda ka anonüümselt.

Promoty Premium avab lisavõimalusi meie platvormil! Esiteks pääsed eelisjärjekorda ning Promoty avamisel saad ligipääsu ka paljudele lisadele, mis võimaldavad rohkem teenida!

Kui oled tavajärjekorras ja soovid eelisjärjekorda, siis täida Promoty tasuta Premiumi pakkumine (üleval pool) või kutsu sõber Promotyga liituma (vaata punkti ‘Alusta teenimist sõprade kutsumisega!’). Sõbra liitumisel saate mõlemad ühe kuu tasuta Premiumit!

Premium ei aegu järjekorras olles ning on akumuleeruv, ehk kui kutsud 12 sõpra Promoty’sse saad terve aasta tasuta Premiumit!

Facebook Comments
Elveetsius
Olen keskealine naisterahvas, kellele meeldib mõnikord oma mõtteid blogisse talletada. Kirjutan kõigest, või siis mittemillestki. See sõltub lugeja vaatevinklist! :)
} });