Korrigeerisin natuke oma blogi…

Korrigeerisin natuke oma blogi…

…ja  seoses sellega kaotasin kogemata paar sellist lehte ära, mis oleks  võinud jääda. Aga uuendasin neid, ehk kirjutasin uuesti(uue teksti). Veel avastasin ma oma blogipostitustest hulga korduvaid postitusi, millest osa kustutasin ära. Kuid arvatavasti jäi neid veel, sest ma ei jõudnud kogu blogi läbi lapata. Ka siinsesse postitusse jäid mustanditesse kogunenud tekstid, mis ma nüüd avaldan. 😀 Lapsik? Võib-olla, aga kui need juba said siia kogutud, siis avaldan need ikkagi. 😛

Üldiselt on asi nii, et püüan, ma kuidas püüan oma blogi veel rohkem teenima panna, siis siiani pole see eriti õnnestunud. Ma ei ole laialtlevinud blogija. Ma isegi ei jaga oma kõiki postitusi neis fb. blogijate gruppides, sest seal on asjalikemaidki blogijaid. Kõiki ei jõuta nagunii läbi tuhnida. Ma ise ju ka ei loe kõiki blogijaid, vaid ainult neid, kes mind kuidagi kõnetanud on. Näiteks moe ja reisiteemalised blogid jätavad mind täitsa külmaks. Armastan selliseid blogisid, milles kirjutatakse kõigest, mitte ei ole suunatud ainult teatud teemale.

Täna vaatasin jälle üle pika aja kinnisvaraportraale, mida ma suvel peaaegu igapäevaselt tuhnisin. Ja teate! Need Ida-Virumaa korterid tekitasid mulle külmavärinaid, sest mõeldes sellele, et peaksin jälle hakkama kolima ja veel sellisesse piirkonda ja korterisse, mis vajab ka remonti, ma tõesti ei tahaks seda retke ette võtta. Tol ajal(suvel) olin ma tõesti kasvõi kohe valmis minema, kuid kuna pidin leppima sotsiaalkorteriga ja nüüdseks olen siin enamvähem sisse seadnud ja elutingimustega rahul(pesemisvõimalus võiks kodus olemas olla), siis tõesti ei tahaks hakata kuhugi “pärapõrgusse”, remontivajavasse korterisse kolima. Ja isegi selle korteri ostmiseks mul pole praegu piisavalt raha. Aga mis siin ikka pirtsutada. Kui oleks raha, siis läheks küll, kuid alles kevade-suve poole. Nüüd, vastu talve küll ei viitsiks kolida.  Õnneks saan ma siin oma üürilepingut pikendada. Seda pean alles jaanuaris tegema, sest alustuseks tehti mulle tähtajaline(jaanuari lõpp 2018) leping, kuid nagu linnavalitsuse rahvas ütles, et nii alguses tehaksegi.

Täna on jälle selline päev, kus ma ei ole väljaski käinud. Puud on toas olemas(homme pean juurde tooma), poes ei ole vaja käia. Üksi ju ei kulu seda söögimaterjali kuigi palju. Täna praadisin isegi kartuleid, sest muu sooja toidu materjali pole kodus ja makarone ei tahtnud jälle teha. Kartulite valmistamine on minu jaoks tülikas, sest mulle ei meeldi kartuleid koorida. Mul võtab see nii kaua aega, sest kui juba koorida, siis ikka hästi õhukesed koored, sest milleks toitu raisata. Ma enamasti keedangi “mundris” kartuleid ja siis alles koorin ja praen või teen kastet juurde ja söök on jälle olemas. Nii ma siis üksi(koos oma kassiga) toimetan… 😛

Pooled neist on mu pereliikmed ja ülejäänud lähedased sõbrad.Facebook Comments

Published by Elveetsius

Olen keskealine naisterahvas, kellele meeldib mõnikord oma mõtteid blogisse talletada. Kirjutan kõigest, või siis mittemillestki. See sõltub lugeja vaatevinklist! :)

3 Comments to “Korrigeerisin natuke oma blogi…”

 1. The art of ghazal singing has was able to entice millions throughout the globe.
  Contestants worldwide will record songs automatically, or synergy
  into virtual bands of a couple of musicians, and compete for $5600 in prizes.
  This can be very advantageous to you personally as if
  you are a fast learner, with just an endeavor, you might learn whatever you wanted to very easily and free.

  1. Elveetsius ütleb:

   Thank you, but I can not understand how useful it should be to me.