Käisime ka siis…

…”Pilvede all-Neljas õde” vaatamas. Ütleme nii, et see film oli üllatav, kuid samas ka etteaimatav, mis puutus neljandasse õesse. Kuigi mina mõtlesin midagi muud, kui seal selgus. Kuna film jookseb ikka veel kinodes, siis pole mul praegu vaja pikemalt oma mõtteid jagada. Eks minge ja vaadake ise. 😉 Igatahes Erikut nähes tuli mul kinos naer peale. Tükk aega itsitasin omaette, kui sellist keerdkäiku nägin, sest teatavasti seriaalis ei ole see olukord selline, nagu filmis. Aga nüüd tahan hakata kindlasti uuesti seriaali ka vaatama, kuid paraku ei ole mu televiisor ikka veel töökorda sätitud.  Ma ei ole veel antenni ostnud ja digibox on ka üles otsimata. Pealegi ei ole Kanal2 vabakanal, seega ei saakski ma seriaali enne näha, kui liitun mõne teenusepakkujaga.

Filmi lõpukaadrite ajal poetasin jälle pisaraid, nagu mul ikka tavaks on. 😀 Mulle film meeldis, kuigi näiteks Mammu osatäitja ei sobinud minu arust sinna, sest seriaali järgi ei ole ju Mammu 5 aastaga nii suureks tüdrukuks kasvanud. Ja Kertu ning Eriku tütar Liisa oli ka naljakas. Muud omadussõna ma praegu ei oska kasutada. 😀 Kui see film kunagi DVD peal müüki tuleb, siis kindlasti tahan selle endale päriseks osta.

Facebook Comments
Elveetsius
Olen keskealine naisterahvas, kellele meeldib mõnikord oma mõtteid blogisse talletada. Kirjutan kõigest, või siis mittemillestki. See sõltub lugeja vaatevinklist! :)

4 kommentaari

  1. Tundub, et kõik käisid nädalavahetusel seda filmi vaatamas 😀
    Paljud teevad ka maha, et ei meeldinud, nüüd ei teagi, kas siin pealinnas käia see piletiraha välja või oodata kuni telekasse tuleb 😀

    1. No ma ei tea. Ma ei hakanud pikalt oma blogis kirjutama, sest muidu vb. saan ka rahanõude kaela, nagu Mallukas Mangi horoskoobiga. Mulle ei meeldinud ka mõnes kohas. Näiteks Mammu ei sobinud mu arvates sinna. Ja 4. õde ei olnudki 4.õde, vaid isehakanud õnneotsija. Meil oli pilet 4€. Ma ei tea, mis pealinnas kinopiletid maksavad, kuid kui ei ole väga kallis, siis võiks ikka vaatamas käia. Siis saate ise otsustada, kas meeldis või mitte. Inimeste maitsed/eelistused on ju erinevad. 😉

  2. Vabu kanaleid ei ole enam,nüüd kõik juba tasulised.üks parimaid ja soodsamaid on telia ja sealt saad ka interneti ning pakette erinevaid ei seda kõige kallimat ja kiiremat soetama.meil kodus juba mitu aastat telia ja telekas ning internet kokku 15 euri.

    1. Aitäh! Ma olen ka juba igasuguseid teenusepakkujaid uurinud, kuid siiani ei ole otsustanud ühegi kasuks. Uurin seda Telia paketti.

Comments are closed.

} });