Haige ühiskond

Haige ühiskondMida aeg edasi, seda hullumeelsemaid seadusi välja mõeldakse. Nüüd varsti ei tohi vist poisile enam poiss öelda ja tüdrukule tüdruk, sest see pidavat solvav olema, kuna endale sobiva soo valib inimene ise. 🙁 Kas haigemat asja saab veel olla?  Inimene sünnib kas poisina, või tüdrukuna ja seda ei muuda isegi see, kui ta kunagi otsustab, et ta ei tahagi poiss, või tüdruk olla, vaid hoopis vastas-sugupool. Kui mina oma esimesi lapsi kandsin, siis veel ultraheli sellisel kujul ei olnud, et saaks juba raseduse ajal teada, kumb sünnib. Aga nüüd saab lapse sugu juba teada enne lapse sündi. Kurb ja veider on, kui rase küsib, et kumb tulemas on ja talle vastataks, et sünnib inimene. 😀 Inimene nagunii, sest ega inimesel keegi muu ei saagi sündida, aga kui mina oleks noor lapsevanem ja valmistuksin uue ilmakodaniku sünniks, siis tahaksin küll teada, kas sünnib poiss, või tüdruk. Kasvõi selleks, et nime peale mõelda ja asju valmis osta. Jah, ma olen vist iganenud vaadetega, aga mulle meeldiks küll, et minu pojad-ja tütred oleks riietatud poisilikult, või tütarlapselikult. Mis ei tähenda, et mu lapsed ainult roosasid, või siniseid riideid kandsid. Mul on vedanud, sest minu lastel selliseid kiikse ei ole ja ma väga loodan, et lastelastel neid ka ei saa olema. Inimene on loodud, kas meheks või naiseks ja igasugused kõrvalekalded on haiglaslikud, ning vajaksid ravi. Ma tean, et selle rasvaselt kirjutatud lause peale tahaks osa inimesi mind “ära süüa”, aga ma jään endale kindlasks. Ja nagu öeldud, ma loodan, et Eesti seadustetegijad ei lähe selle hullusega kaasa, mis keegi kusagil igavusest oma arunatukesega välja on mõelnud…

Facebook Comments

kommentaari

 1. First off I want to say fantastic blog! Ӏ hɑd a quick question tһɑt I’d likee tⲟ ɑsk іf уoᥙ don’t
  mind. I was interestеd to fіnd out hoᴡ you centerr yourself and clear yоur tһoughts prior tߋ writing.
  I’ve hɑⅾ difficulty cleading mʏ mind in gеtting my thougһts
  оut theге. I do taқe pleasure іn writing hoѡever it juѕt ѕeems ⅼike the first 10
  to 15 mіnutes are usսally lost simply just tryіng to figure oսt һow to Ьegin.
  Any idea or tips? Kudos!

  1. Author

   Thank you!
   But I do not understand what you want to know?

 2. Maailmale kuluks ära mõned meteoori tabamused ja vulkaani pursked, loodetavasti need kes alles jäävad on mõistusega ja inimene suunatakse taas normaalsele arengu rajale.

  1. Author

   Kui maailmas asjad nii edasi lähevad, siis tulebki midagi meteooritabamuse taolist. Ainult, et kas siis enam keegi alles jääb, see on iseasi. Ma ei hakka kuidagi spekuleerima ka.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.