Ehh…

Ehh…

…tänane päev ei ole just kõige meeldivam, sest ma ei saa õues oleva puukuuri lukku lahti. See on ära külmunud. Ja mul ei ole korteris ühtegi puuhalgu. Eile kütsin viimased halud ära. Ma niigi toon korraga mitme päeva puud sisse, sest mulle ei meeldi iga päev kuuris käia. Ei tea, kas oleksin pidanud ikka iga päev seda lukku loksutama? 😛 Aga tänaseks on olukord selline, et kas lähen pärastpoole proovin veel, või jätan selle homseks. Mõtlesin, et täna ajan niisama läbi. Nagunii elan vatid(mitu kampsunit ja öösel mitu paksu tekki) seljas. 😛 Peaksin sellele lukule vist keeva vee vanni tegema. Algselt mõtlesin, et kutsun linnavalitsusest mehe leeklambiga, aga vist ikka ei hakka kutsuma. Kõigepealt proovin seda lukku kuumas vees vannitada. 😛 Selle ahiküttega korteri kõige suurem miinus ongi just ahju kütmine. Oleks siis majas sees puukuur, aga ei ole. Puud seisavad õues, kuuris. Tean ju küll, et väga paljud inimesed elavad veel nigelamas olukorras, kui mina ja seetõttu on mul patt viriseda. Kuid mõnikord läheb närv mustaks. 🙁  Nagu öeldakse, et “Kõik päevad ei ole ühesugused”.  😉 Aga õnneks on varsti kevad, siis jääb seda kütmist vähemaks.

Leidsin fb.-st mõned “Tarkuseterad”, mille ma siia tahan paigutada. Tegelikult ega mul praegu mingeid erilisi mõtteid ei olegi, millest blogida. Hommikul proovisin oma blogile teist kujundust paigaldada, aga ei ole leidnud sellist, mis meeldiks ja sobiks. Mõned olen välja vaadanud küll, aga kuna need on PRO, ehk tasulised teemad, siis ei raatsi ma neid praegu ostma hakata. Eks edaspidi paistab, mis teen, sest see domeen ja blogi jääb mul nüüd küll alles. Seda ma kustutama ei hakka, nagu ma korduvalt teiste blogidega olen teinud. 😛

Aga nüüd tuleb küll köögipoolele minna ja eile keedetud söök soojaks teha, sest ma ei ole täna veel midagi söönud. 🙂

Facebook Comments

kommentaari

 1. Ah mille jaoks raisata, viska kuuma vett peale ja asi korras

  1. Author

   Tegelikult mul ei olnudki vajadust midagi osta, ega ka kuuma vett peale visata. Hommikul läksin uuesti lukku keerata proovima ja täna sain selle ilusti lahti. Ju siis oli ilm vahepeal soojemaks läinud ja lukk lahti sulanud. Tegelikult on need asjad sellised, mis võiks kodus olemas olla, aga mina olen jälle seda meelt, et niisama, igaks juhuks ei osta midagi, et “Äkki kunagi läheb vaja”. 😀 Loodan, et see lukk nüüd enam kinni ei külmu.

  1. Author

   Aitäh! Sellisest abivahendist ei olnud ma midagi kuulnud. Homme lähen kohe vaatama ja ostma. 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.