Naistepäev!


Naistepäev on selline päev, mida mäletan juba lapsepõlveaegadest ja ka praegu on Naistepäev mulle oluline. Tollal(lapsepõlves) tõi meie isa naistepäevaks alati asaleapoti nii naisele, kui tütardele. Hiljem, kui ma oma elu peale läksin, siis ei mäletagi, et elukaaslane mulle lilli oleks kinkinud, rääkimata millestki hinnalisemast. Ma ei mäleta, aga võin ka ülekohut teha. Kui, siis lilli, aga ehteid ei ole mulle keegi kinkinud. Ka täna, kui ma üksik olen, ei ole mind keegi peale paari fb sõbra isegi õnnitlenud. Aga ega ma ei pahandagi, sest ma ise ju ka ei ole kedagi personaalselt õnnitlenud, vaid postitasin(jagasin) paari aasta tagust naistepäevaõnnitlust, mis ma facebooki kirjutanud olin. 😀 Kui ma täna paaris ametiasutuses käisin, siis vahetasin teenindajatega muidugi naistepäevasoove. Käisin pangas, sest vajasin Smart ID lepingut ja ka postkontorisse oli vaja üks retk teha.

Kuigi ma naistepäeva ei pea, ega lilli endale ise ei ostnud, siis siiski tegin eile endale ühe naistepäevakingituse, aga sellest ma praegu veel siin kirjutama ei hakka. Kui üldse kirjutan, sest mõni asi võib ühel blogijal ka saladuseks jääda. Seda asja olin ma ammu endale tahtnud, kuid senini ei olnud ma selgusele jõudnud, kus kõige parem pakkumine on.

PS! See ei ole too nostalgiline telekamäng, millest ma paar postitust varem kirjutasin, vaid miski muu ja natuke hinnalisem, kui telekamäng. 😉

Head Naistepäeva!

Facebook Comments
Elveetsius
Olen keskealine naisterahvas, kellele meeldib mõnikord oma mõtteid blogisse talletada. Kirjutan kõigest, või siis mittemillestki. See sõltub lugeja vaatevinklist! :)

43 kommentaari

  1. I’m gone to inform my littⅼe brother, tһat he should also paʏ a visit this weblog on regular baѕis to take updatеd from most up-to-Ԁate reports.

  2. Doеs your blog have a contact page? I’m hacіng problems locating itt but,
    I’d like tօ send you an e-mail. I’ve got ѕome recommendаtions for your blog
    you mіght be interested in hearing. Eithr way, greɑt website
    and I looк forward to seeing it expand οver time.

Comments are closed.

} });