Naistepäev!


Naistepäev on selline päev, mida mäletan juba lapsepõlveaegadest ja ka praegu on Naistepäev mulle oluline. Tollal(lapsepõlves) tõi meie isa naistepäevaks alati asaleapoti nii naisele, kui tütardele. Hiljem, kui ma oma elu peale läksin, siis ei mäletagi, et elukaaslane mulle lilli oleks kinkinud, rääkimata millestki hinnalisemast. Ma ei mäleta, aga võin ka ülekohut teha. Kui, siis lilli, aga ehteid ei ole mulle keegi kinkinud. Ka täna, kui ma üksik olen, ei ole mind keegi peale paari fb sõbra isegi õnnitlenud. Aga ega ma ei pahandagi, sest ma ise ju ka ei ole kedagi personaalselt õnnitlenud, vaid postitasin(jagasin) paari aasta tagust naistepäevaõnnitlust, mis ma facebooki kirjutanud olin. 😀 Kui ma täna paaris ametiasutuses käisin, siis vahetasin teenindajatega muidugi naistepäevasoove. Käisin pangas, sest vajasin Smart ID lepingut ja ka postkontorisse oli vaja üks retk teha.

Kuigi ma naistepäeva ei pea, ega lilli endale ise ei ostnud, siis siiski tegin eile endale ühe naistepäevakingituse, aga sellest ma praegu veel siin kirjutama ei hakka. Kui üldse kirjutan, sest mõni asi võib ühel blogijal ka saladuseks jääda. Seda asja olin ma ammu endale tahtnud, kuid senini ei olnud ma selgusele jõudnud, kus kõige parem pakkumine on.

PS! See ei ole too nostalgiline telekamäng, millest ma paar postitust varem kirjutasin, vaid miski muu ja natuke hinnalisem, kui telekamäng. 😉

Head Naistepäeva!

Facebook Comments
Mina sotsiaalmeedias

43 Replies to “Naistepäev!”

 1. Wohh ϳust what I was searching for, thank you for
  posting.

 2. Hey there! I know this is kinda off topic but I
  waas wondering wһich blog ⲣlatform are you using for
  this site? I’m ɡetting fed up of WordPress because I’ve had
  problems wth hackеrds and I’m looking at options for another platform.

  I would bе fantastіc if you could poinjt me in the direction of ɑ ɡood platform.

  1. But there is no wordpress and there is no problem with that. But you do not know, six is not a judge

 3. Attractive portion of content. I just stumbled upon your web site and in accession capital to
  assеrt tһat I acquire actually enjoyed account your weblog posts.

  Any way I’lⅼ be subscribing for your augment or even I fulfillment you accеss consistently quickly.

Comments are closed.