Viimaste päevade muljeid!

Ma ei ole nüüd juba  mitu päeva midagi postitanud, sest midagi ei toimu. Seda, kuidas mu küttepuud nüüd otsas on, või seda, et laupäeval käisin saunas, ei ole ju mõtet kirjutada. 😀

Reedel helistas mulle keegi linnavalitsusest ja ütles, et kuna mu üürileping lõppeb aprilli lõpuga ära, siis oleks vaja, et ma juba nüüd läheksin uut avaldust kirjutama. Ma ei saanudki läbi telefoni hääle järgi aru, kes see oli. Täna siis läksin linnavalitsusse uut avaldust kirjutama, aga tuleb välja, et seal on vist “pereheitmine” toimunud, sest seda inimest, kes varem tegeles linna eluruumidega, enam tööl ei olnudki. Ma muidugi ei hakanud uurima, et kus V. on jäänud.  Avalduse andsin selle inimese kätte, kes mulle reedel helistas. Ta ütles, et täidab seda ametikohta seni, kuni uus inimene leitakse. Ühtlasi(kui ma juba nagunii linnavalitsuses olin) käisin ka selle tegelase juures, kes meie korterite heakorra eest vastutab ja ütlesin, et mul on nüüd puud otsas ja oleks tore, kui te saaks nüüd, enne, kui ma uut koormatäit puid hakkan ostma, kuuri eelmistest elanikest jäänud prahist tühjaks vedada. Lubati selle asjaga tegeleda. Laupäeval tõingi viimased puud tuppa ja täna panin just natuke aega tagasi ahju küdema.  Eilse päeva jätsin vahele, sest tuba tundus päris soe olevat. Aga magan ma nagunii ikka mitme paksu teki all ja kampsuniga. Kui ma nagunii juba linnas olin, siis käisin korraga arsti(psühhiaatri) kabineti ukse taga ka ära. Aega mul loomulikult kinni pandud ei olnud ja psühhiaater ütles, et pean aja kinni panema. Sain 3.05-ks, ning ta käskis mul töötukassas ka aeg kinni panna. Mul oli siiani ju vana süsteemi järgi see töövõimetuspension, aga nüüd tuleb läbi töötukassa teha. Töötukassa määras kuupäevaks 9. mai. Eks siis paistab, kas saangi enam edasi töövõimetust, või mitte. Täna ütlesin töötukassas, et mulle ei ole mõtet füüsilist jõudu või kiirust vajavaid töökohti pakkuda, sest need on sellised, millega mina hakkama ei saa. Mul on mingi aasta aega juba parema jalaga midagi lahti, sest saan kõndida ainult sirge jalaga e. longates ja seljaprobleemidest ma üldse ei hakka rääkimagi. Linnavalitsuses aga ütlesin, et ega mul ei ole nagunii praegu kuhugi kolida ja ma ei viitsikski paremasse sotskorterisse hakata kolima, isegi kui teil see pakkuda oleks, sest kolimine on minu jaoks nii tüütu ja kui nüüd peaksin hakkama kolima, siis ainult oma isiklikku korterisse. Seda mul praegu loomulikult ei ole ja ostmisvõimalust ka ei ole, sest mul ei ole ju sentigi hinge taga. Krüptoraha muidugi mingisugust on, aga selle väärtus ei ole praegu nii suur, et mingi arvestatava summa saaks. Ja kui tehinguteks lähekski, siis tuleb sellest nagunii 20%(või palju see tulumaks oligi) riigile maksta. Aga kuna mu krüptoraha väärtus on veel nii väike, siis ei ole mõtet hakata ostu/müügi tehinguid tegema.

Kevad on vist lõpuks tõesti pärale jõudnud, aga ma tunnen kevadväsimust või ma ei teagi, mis see on. Eile, peale kogudusest tulekut suikusin lõunauinakusse. Seda minuga tavaliselt ei juhtu, et ma päeval magan. Aga ju vist selles on asi, et ma ei ole viimased ööd piisavalt tunde täis maganud. Kuus tundi ööpäevas on isegi minu jaoks, kes tavaliselt ärkab väga vara, liiga vähe.

Lõpetuseks minu “Uma hõimu” videoklipike. 😀  Seda vaadates meenus mulle lapsepõlv ja tekitas sooja, nostalgilise tunde. 🙂

Facebook Comments
Elveetsius
Olen keskealine naisterahvas, kellele meeldib mõnikord oma mõtteid blogisse talletada. Kirjutan kõigest, või siis mittemillestki. See sõltub lugeja vaatevinklist! :)
} });