Aasta aega muretu…

…ehk täna sain kätte Võru Linnavalitsuse akti, millega pikendati mu üürilepingut senise kolme kuu asemel terveks aastaks. 🙂 Ju nad on minu heaperemehelikkuses veendunud, sest üür on alati olnud korralikult makstud ja ka naabrid on minuga väga rahul. Oleme siin kolmekesi arutlenud ja mu naabrid on öelnud, et nad ise nõuavad linnavalitsuselt, et jätkataks minuga üürilepingut, kuna nad ei taha jälle uut naabrit. Ma arvan, et eks linnavalitsus ongi uurinud minu suhtumist ja sellepärast pikendatigi nüüd mu üürilepingut aastaks. Tookord, kui Linnavalitsuses uut avaldust kirjutamas käisin, ütlesin neile ise, et ma koliks kohe minema, kui mul oleks praegu võimalik korter osta. Aga üürikatesse ma küll enam kolida ei viitsiks.

Nüüd tuleb hakata mõtlema talvepuude varumise peale, sest selleks talveks kavatsen puid rohkem varuda. Eelmise aasta oktoobris ostetud 5-st ruumist jätkus ainult märtsi lõpuni, kuigi kütsin ainult ahju, mitte pliiti ka.

Olen tänulik ja rahul! 🙂

Facebook Comments
Mina sotsiaalmeedias

2 Replies to “Aasta aega muretu…”

  1. kui sul on ahi ja pliit, siis uuri ka turbabriketi hindasid. me ise kasutame nt köögis pliidi all puubriketti, kuna see põleb aeglasemalt ja hoiab pliidi ja soemüüri pikalt sooja.

    hmmm says:
    1. Ma tean jah, et brikett peab kauem sooja. Möödunud talvel sain K-Rautast mõned odavad pakid(1,49 pakk), aga nii, jupikaupa tuleb kindlasti kallim, kui suurem kogus korraga kusagilt küttelaost osta.

Comments are closed.