Ma ärkan viimase kahe…

…nädala jooksul juba teist hommikut imeliku pearinglusega üles. Ei tea, kas see on madalast vererõhust, mis siiani oli minu jaoks normaalne nähtus. Mu tavaline vererõhk on alati olnud 105/65. Võib-olla on nüüd veel madalamaks muutunud ja sellest see pearingluski. Hommikukohvid(2 suurt kruusitäit) on nüüdseks joodud ja hakkasin just hommikusööki tegema. Mis minu puhul tähendab seda, et panin soojenema eile tehtud söögi, mis sedakorda on jälle makaronid lisanditega. 😀 Ma ei olegi enam ammu makarone teinud, aga kuna poolik makaronipakk seisis ja külmikust oli lisanditeks ka üht-teist võtta, siis vaaritasin nendest asjadest midagi kokku. Söök jälle mitmeks toidukorraks olemas. 😉 Pooliku makaronipaki all mõtlen 5kg-st makaronipakki. Mul on see juba pikemat aega olnud ja varsti saab vast otsa ka. Aga mul on valmis ostetud samasugune 5 kilogrammine makaronipakk, mis ootab oma aega. Esimese ostsin kunagi A1000-st ja teise hiljuti Maximast. Maksis 2.99€. A1000-st ostetu hinda enam ei mäleta.

Kohvi joomine tegi olemise paremaks küll, kuigi räägitakse, et ega see eriti ei aita, sest pidi ainult korraks vererõhku kergitama. Tegelikult ei joo ma kohvi mitte madala vererõhu tõttu, vaid sellepärast, et mulle lihtsalt meeldib kohv. 😀 Ma loodan, et mul laupäeva hommikul sellist pearinglust ei ole, sest laupäeval on ju Valmierasse ülistuskoosolekule minek. Oma autota inimesel, nagu mina, tuleb kõigepealt kedagi paluda, et võtaks mind ka kaasa. Ma olin juba kindel, et minu jaoks kohta ei olegi, sest algselt ei tulnud mul pähe kohe selle kogudusevenna käest küsida. Teised, kelle käest küsisin, olid juba oma autodesse seltskonna kokku “komplekteerinud”. See on, kui hakkan asjaga liiga hilja tegelema. Selles autos, millega mina saan minna on vist veel 2 vaba kohta. Peale autojuhi ja tema tüdruku(ka meie koguduse liige) olen praeguse seisuga veel ainult mina. Valmieras tuleb pikk päev, sest üks ülistus hakkab pihta alles kell 6 õhtul ja esimene ülistus kell 11 hommikul. Planeerime kell 9 sõitma hakata.

Võib-olla käime veel “Depo”-st ka läbi. Eelmisel aastal me teise seltskonnaga käisime. Mulle jättis see suur ehitustarvete pood võimsa mulje. Tegelikult on seal poes müügil muudki peale ehitustarvete. Mina näiteks ostsin sealt 1,7l veekeedukannu. Maksis 6€ ja mõnikümmend senti. Eestist kohapealt nii odavat ei saa. Mul on viimasest käigust rahakoti vahel isegi “Depo” kliendikaart, et äkki kunagi läheb suuremaks ehitustarvete ostmiseks. 🙂

Nii, et ma lähen laupäeval välismaale… 😉

0

Facebook Comments