Mina ei lähe EBA auhindade jagamise üritusele!

Kuigi ma panin oma blogi “Elulised blogid” kategooriasse kirja, siis  üritusele ma siiski ei lähe, sest…

  1. See üritus toimub Tallinnas ja mul ei ole ju millegagi tagasi tulla, sest hilisõhtul/öösel ei tule Tallinnast Võru poole ühtegi bussi. Ja mul ei ole selliseid tuttavaid, kellelt saaksin öömaja paluda.
  2. Oma tavapärases riietuses ja sorakil soenguga ei kõlba sinna ju minna, aga mul pole eelarvet sellisteks väljaminekuteks planeeritud.
  3. Ma ei tahakski suure melu sisse sattuda. 😀

Ja pealegi on nüüd juba liiga hilja midagi otsustada, sest juba homme on EBA üritus ja osalejad on kindlasti juba kõik selleks valmis.

Aga sel aastal vaatan kindlasti ülekannet, kui see toimub, sest nüüd on mul televiisor olemas, kuigi ma ei ole seda eriti tihti lahtigi teinud. 😀

Soovin edu kõigile blogijatele, kes on oma blogi EBA-le kirja pannud! Samamoodi korraldajatele ja sponsoritele nende tehtud töö eest suur tänu!

PS! Elaks ma Tallinnas või kusagil lähemal, siis oleksin vast läinudki. Kuigi ma ei tea seda öelda, sest kui ma elaksin endiselt Tallinnas, siis võib-olla ei oleks ma blogimiseni jõudnudki. 😀

Tunnuspilt on võetud http://eba.marimell.eu/reeglid/

Facebook Comments
Mina sotsiaalmeedias

Author: Elveetsius

Olen keskealine naisterahvas, kellele meeldib mõnikord oma mõtteid blogisse talletada. Kirjutan kõigest, või siis mittemillestki. See sõltub lugeja vaatevinklist! :)