Ma olen megaõnnelik, kui…


…peagi 50 aastaseks saaval inimesel sellist väljendit passib kasutada. 😀 Nimelt toodi täna mulle esimene puukoorem koju kätte ja visati veel kuurigi. 🙂 Kuna see inimene, kelle käest ma puid tellisin, tõi need auto järelkäruga, siis viskas need kohe kuuri ka, et poleks vaja toppelt tööd teha. Ta oleks pidanud puud ju nagunii kärult käsitsi maha viskama.
No-jh, praegu ei saanud puud kuuris küll riita, aga see on kõige väiksem mure, sest kuna kuur on nüüd kolast tühi, mahub sinna vabalt veel mitu tänast koormatäit. Ma kavatsengi jupikaupa tellida ja arvatavasti kokku 10 ruumi. Tänane kogus oli 2 ruumi 50cm pikkust leppa.

Minu jaoks on selline talvepuude varumise viis parim, kui ma saan need ostud jagada mitme kuu peale. Siis pole kuuri viskamine ka hirmuäratav. Praegu on alles juuli. Leppisin toojaga kokku, et järgmise koguse toob mulle järgmise nädala lõpus ja edaspidi saan talle öelda, et toogu augustis veel.

Olen tõesti väga tänulik ja õnnelik, et osa puid juba kuuris on. Mõnikord tahaks ju suvel ka kütta. Nüüd ei pea enam poest kalleid, pakitud puid ostma.

Facebook Comments
Mina sotsiaalmeedias

Author: Elveetsius

Olen keskealine naisterahvas, kellele meeldib mõnikord oma mõtteid blogisse talletada. Kirjutan kõigest, või siis mittemillestki. See sõltub lugeja vaatevinklist! :)