Pikk öö!


Möödunud öö algas minu jaoks kell 8 õhtul, mis varemalt ei olnud minu puhul mingi ime(lapseeas ja nooremana läksingi kell 8-9 magama), kuid viimastel aastatel on mu ärkveloleku aeg veninud hilisõhtusse või isegi poolde öösse. Aga ärkan ma ikka endiselt väga vara.

Eilne saunaskäik vist väsitas liigselt. Ma ei viitsinud saunaski eriti kaua viibida. Seebitasin end ainult ühe korra, siis loputasin puhtaks ja tulin tulema. Saunatädi vaatas mu paistes jalgu ja ütles, et “sul on kas südame või vereringe probleemid”. Aga kui ma töövõimetuse pikendamis asjaajamisel arstide(ka EKG) juures käisin, siis südamepilt oli korras.

Eelmises postituses sõnastasin end vist valesti, sest sain kommentaari, milles juhiti mu tähelepanu sellele, et minu vanustel ei saa olla töövõimetuspension, vaid kas osaline või puuduv töövõime. Ok! Üks neist kahest mul ongi ja lisaks veel keskmine puue. Rohkem ma sellel teemal ei peatu!

Niisiis! Jäin magama kell 8 õhtul ja mingil ajal ärkasin kõrvetiste peale üles. Kuna mul seisab veepudel voodi kõrval siis võtsin lonksu, et kõrvetised leevenduks ja magasin edasi. Õnneks see ka toimis, sest silmad tegin lahti alles peale viit hommikul ja kuna uni oli täis magatud, siis ajasingi end voodist üles ja nii mu päev pool 6 hommikul algaski. 🙂 Praeguseks, kell on 7:17 joon teist tassitäit kohvi ja tegelen arvutis oma igapäevaste asjadega. Hiljem tuleb mu õde ka siit läbi ja selleks ajaks tahan juba olla värskendunud(kohv joodud). Eks ma pärast koos temaga ehk joon veel tassikese. Kuigi…äkki ongi mu jalgade paistetus liigsest kohvijoomisest tingitud? Peaks netist või siis perearstilt selle kohta uurima. Aga kohvist ma loobuda ka ei tahaks.

Homme on meie koguduses jälle ristimistalitus, kus 4 inimest on otsustanud end ristida lasta(mul oli see 4 aastat tagasi). Teenistus algab tavapärasest tund aega varem ja selleks pean ma ka varem ärkama, et kohv ikka joodud saaks ja õigeaegselt kogudusse jõuaksin. Teiste rõõmsast sündmusest ei taha ma mingil juhul ilma jääda…

Nagu ma olen oma blogis kirjutanud, siis alustasin investeeringute maastikul. Selle koha pealt tahetakse minusse kahtlusi külvata, aga ma tean, mida ma teen. Nii et muretsemiseks pole põhjust. Olen päris palju lugenud investeerijate blogisid. Loomulikult ei saa minust mingit investeerimisnõustajat, aga “kes tasa sõuab, see kaugele jõuab”. Mind on majandus alati huvitanud, kuid kahjuks olude tõttu ei saanud ma oma huvialaga varem tegeleda…

Facebook Comments

Published by Elveetsius

Olen keskealine naisterahvas, kellele meeldib mõnikord oma mõtteid blogisse talletada. Kirjutan kõigest, või siis mittemillestki. See sõltub lugeja vaatevinklist! :)