Vähemalt päev algas…

…küll positiivselt, sest sain mitme paki saabumise kohta sms-ssi ja juba olen pakkidel järgi ka jõudnud käia. Mulle tuli 2 Oriflame pakki ja üks Aliexpressi pakk. Oriflamelt sain Jane blogi loosimängus võidetud paki kätte ja teise ka, mille tellisin, kuna mulle, kui augustikuu sünnipäevalapsele oli sooduspakkumine. Ja kuna duššigeeli on ikka vaja ja samamoodi ka deodorante, mis ma sealt iseseisvalt tellisin, siis on see tellimus minu jaoks vajalik. Aliexpressist tellisin aga elektrilise õhupuhasti, mis pidi korteri halvad lõhnad kinni püüdma. Selle seadme jälile sain facebooki Aliexpressi grupist ja mõtlesin kohe, et seda seadeldist on mulle vaja. Ja kui te lähete Aliexpressi läbi Bonusway, siis saate veel mingi protsendi toote maksumusest tagasi. Mul on Aliexpressist veel 2 pakki saada. Tellisin väikese lapse papud ja endale parka laadse jope. Jälle punast värvi, sest mul on praegu punase värvi maania. 😀 Ma võtsin igaks juhuks suuruse 5XL, sest suurema jopega on see eelis, et mahub mitu kampsunit alla, aga kui tellitud asi liiga väike on, siis ei ole sellega muud teha, kui proovida edasi müüa. Ma eelistan pigem laia, kui kitsast riietuseset. Neid Aliexpressi tootenumbreid ei tea kunagi, milline see õige on. Pealegi mulle tundub, et vaatamata sellele, et ma ei söö kuigi tihti ja palju, on mu ümbermõõt suurenenud. 😛 Kuid ma ei näe selles probleemi. Tuleb lihtsalt suuremaid riideid varuda. 😉 Sel kuul jääb investeerimine vahele, aga hakkan sellega jälle septembris tegelema. Ütleme nii, et kõike head ka ei saa. Kuna ma praegu tellisin asju, siis praegu investeerimiseks vaba raha ei ole.

Kuna täna on kolmapäev, siis on õhtul koguduses jälle palvekoosolek ja 25.-dal on Perepäev, kuhu tuleb Lätist seesama evangelist, kelle juures me kevadel Valmieras nende korraldatud vabaõhukoosolekul käisime. Meil on ka seekordne(25. augusti) koosolek Võru Kreutzvaldi pargis. Tulge kuulama ja osa saama… 🙂

Facebook Comments
Elveetsius
Olen keskealine naisterahvas, kellele meeldib mõnikord oma mõtteid blogisse talletada. Kirjutan kõigest, või siis mittemillestki. See sõltub lugeja vaatevinklist! :)
} });