Raha,  Varia

Tahtsin täna…

…sauna minna, aga kuna vihma sajab ja mul vihmavarju ei ole(vihkan vihmavarju kaasastassimist), siis loobusin minekust. See saunaskäimine ei ole nii vajalik ka. Igapäevast hügieeni teen nagunii pesukausis. Ja eelmisel laupäeval sai saunas ka käidud. Seega mõtlesin hoopis ühe blogipostituse teha.

Täna ärkasin väga vara ja kuna tahtsin hommikul enne külalise(mul käis õde külas) tulekut rahus paar tassitäit kohvi juua, siis avasingi arvuti, ning istusin kohvitassiga arvuti taha. Ja kuna mul on ühe teise blogija blogilugejatega väike kana kitkuda, siis vaatasingi kohe, kas too tegelane oli vahepeal veel kommentaare jätnud. Igatahes oli!  Ei tahaks küll kellegi blogi linkida, aga kui teid huvitab, millest meie diskussioon käib, siis seda saab lugeda siit. Mulle heidetakse ette, et käin teise inimese blogis sõna võtmas. Aga enamustes blogides  avaldavad lugejad oma seisukohti. Blogimisel vist ongi see eesmärk, et oma mõtteid vahetada. Kuna mina hoidun oma blogis nii poliitilistel, kui sotsiaalsetel teemadel kirjutamast, siis ei saakski ma ju oma blogis teise inimese postitusele vastata.

Aga üldiselt käib jutt sellest, et oleme lingitud blogijaga umbes samas seisus. Selle erinevusega, et tema vajab enda meeleolude ohjeldamiseks rahusteid(jälle väga õel blogilugejate poolt sellise inimese püüdlusi maha teha), aga mina ei ole kunagi psühhiaatril lasknud rohtusid välja kirjutada. Kui ma psühhiaatri poolt töövõimetuspensioni sain, siis oli see tingitud sellest, et olin just koomast pääsenud ja kuna mul oli ka alkoholiga väga suuri probleeme, siis psühhiaater võttis neid fakte arvesse, kui mulle keskmine puue ja 80% töövõimetus määrati. Nüüd saab see läbi ja suvel on ees uus komisjon, ning sedakorda juba töötukassa kaudu. Siis paistab, mis sellest töövõimetuspensioni ja puude asjast välja tuleb. Kui ei määrata, siis pole ka hullu. Aga nüüd tekib lugejatel kindlasti küsimus, et millest ma siis elan, kui tööl ei käi ja mingit toetust ka ei saa. Selle peale olen ma ammu mõelnud ja selle nimel ka tegutsenud. Nagunii jälle öeldakse, et töö on see, kui käid kellast-kellani kusagil kohal. Aga kui ise enda peremees tahad olla ja sedaviisi oma sissetulekuid kasvatada, siis see olevat ebaaus. 😀  Aga…kuna mu seniseid püüdlusi “ausat tööd” leida on saatnud ebaõnn ja rasket füüsilist, ning ka kiirust nõudvat tööd mina ei suuda teha, siis olengi ise oma aja ja sissetulekute peremees. Nokitsen oma asjade kallal nii palju, kui viitsin ja tahan. Ee, ärge te minu maksude maksmise pärast muretsege. Ma ei kavatse riiki petta. Küll tulumaks ka makstud saab, kui seda nõutakse. Aga mingi summa teenistusest on ju tulumaksuvaba.
Aa veel! Tasuta nõuandeid mina ei jaga. Kui tahate nõuandeid, siis tuleb mul vist koolitajaks hakata. 😉 Aga see on tulevikuprojekt. Praegu töötan selle kallal, et ise veel edukamaks saada… Tasuta nõuandeid leiate ehk siit.
https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Felve.riisa%2Fposts%2F1749728625069948&width=500

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga