Investeerimine,  Raha

Veel kaks pisiinvesteeringut!

Kandsin täna katsetamiseks kahele investeerimisplatvormile väikese summa. Üks investeerimisplatvorm on Bondora Go&Grow ja teine Kreditex Ühisraha. Bondoras olen ma juba mitu aastat tagasi ka investeerinud ja nende investeeringutega ei läinud eriti hästi, sest mõned laenajad on siiamaani võlgu ja kohtussegi antud Bondora poolt. Aga mõni aeg tagasi tõid nad turule uue võimaluse  Go&Crow ja Mallukas kirjutas selle kohta postituse, et sealt saab kerge vaevaga oma investeeringu kätte. Ma siis tegin sinna ka investeerimisplaani ja täna kandsin algatuseks väikese summa kontole. Kui hästi sujuma hakkab, siis tahan igakuiselt sinna raha juurde lisada.

 Go & Grow kasvukonto on ametlikult saadaval kõikidele Bondora investoritele – nii uutele kui ka juba olemasolevatele.

  • 6,75%* aastane tootlus täiesti automatiseeritud teenuse abil.
  • Kiire likviidsus tähendab, et Sul on igal ajal oma rahale ligipääs.
  • Madal risk tänu hajutatud investeerimisportfellile, mida toetab arenenud ja usaldusväärne tehnoloogia.
  • Maksutõhus, kuna tulumaksu peab maksma vaid siis, kui Sa teed väljamakse, mis on suurem, kui investeeritud algkapital.

Aga mis on parim osa? Sul pole Go & Grow kasvukonto kasutamiseks vaja mingisugust eelnevat kogemust investeerimises või laenupõhises ühisrahastuses, seega on ükskõik, kas Sa oled Eestis maal elav pensionär või 18-aastane tudeng Berliinis, kes on investeerimismaailmas alles uus – Go & Grow sobib Sulle ikka.

Lisaks on Sul võimalus kutsuda mõni usaldusväärne inimene liituma oma Go & Grow kasvukontoga, nii et saate investeerida ühise eesmärgi nimel, näiteks ümbermaailmareisi, pulmade või isegi oma lapse tuleviku jaoks.

*****

Kreditex Ühisraha kohta ma eriti infot anda ei oska, aga tingimustega saab tutvuda nende kodulehel. Investeerimise põhimõte on umbes sama, mis kunagi(ja vist ka praegu) Bondoras, et laenajateks on eraisikud.

Loomulikult on mul investeeringud ka Estateguru investeerimisplatvormil, kuid sinna ma tänase seisuga ei ole rohkem investeerinud, kui 2 korda. Nagu öeldud, et tahan oma riskid hajutada ja tore on omada mitut investeerimisportfeli… 😉

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga