Booking.com
Kaubareis Leetu ja/või Poola

Kaubareis Leetu ja/või Poola

Olen sellise fb. grupi liige, nagu “Leetu ja Poola shoppama” ja täna lugesin rõõmustavat teadet, et hakatakse vahepeatusi ka Põlvas ja Võrus tegema. See tähendab, et mul oleks ka soovikorral võimalik kaasa minna. Seni on need sõidud alguse saanud Tartust ja kuna pidasin tülikaks kõigepealt Tartusse sõita, et reisigrupiga ühineda, siis olin senini ainult vaikiv grupiliige/jälgija. Aga nüüd plaanin küll kasvõi ühe reisi kaasa teha. Juba sellepärast, et Poolas ei ole ma kunagi käinud ja Leedu(Vilniuse) reisid jäid ka nõukaaega.

Minu küsimuse peale, et palju tuleks ostlemiseks raha kaasa võtta, sain grupi administraatorilt privasse asjalikke selgitusi ja julgustavaid sõnu, et isegi 100€-ga võib ostlema tulla. Kasvõi selleks, et kohapeal hindadest ja kaubavalikust aimu saada. Küll siis järgmisel korral tean juba ise, palju kulutada tahan ja saan. Tundub, et see minu küsimus huvitas teisigi grupi liikmeid, sest paljud esitasid sama küsimuse.

Kui ma nüüd minna kavatsen, siis alles kevade paiku, sest ma küll ei viitsi talvel nii pikka sõitu ette võtta ja ega seda raha ka praegu eriti ei ole. Aga kevadeni on aega ja seni saab raha koguda. Saja euroga ma ikka ei kavatse minna. Mu vanem tütar oleks ka sellest reisist huvitatud, aga kuna tal on väike beebi, siis tema küll praegu mitmeks päevaks ära jääda ei saa. Ütlesin talle, et andku tellimus sisse, mida tahab küll mina siis ostan. 😀 Kui laps suuremaks saab, siis võin mina lastega kodus olla ja ta käigu siis omakorda kaubareisil. Praegu annab ta ju väikesele rinda, seega ei ole tal kuidagi võimalik mitu päeva kodunt ära olla. Räägin siin kaubareisist, aga tegelikult lähen peamiselt enese tarbeks soodsa hinnaga asju ostma ja loomulikult ka maad uudistama, sest eks see võõrasse, tundmatusse riiki esmakordne sõit ongi uue kohaga tutvumine. Ma ei ole kuigi suur reisisell, kuid sellist võimalust ei taha küll käest ära lasta. 😀 Aive soovitas juba Eestis Eurod zlottideks vahetada, sest siis saab hommikul kohe ostlema hakata.

Vaatasin ka vahetuskurssi. Tänase seisuga saab 100€ eest 428,56 PLN-i, iseasi, palju selle eest osta saab. 😀Nagu ma aru sain, siis minnakse sellele turule. Olen tõesti sellest sõidust põnevil… 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga