Säästa

Siia lisan lingid ja koodid, mille kaudu saab erinevatest kohtadest asju soodsamalt tellida ja ka boonuseid koguda.

  • Kui Sa oled Oriflame toodete fänn, kasutaks neid ise ja soovitaks ka teistele, siis soovitan sul hakata Oriflame toodete edasimüüjaks. Seda saab teha siin.
  • ON24 veebipoes saad boonustega tasuda kuni 10% kauba maksumusest. Boonuseid lisatakse su kontole 2x kuus. Registreerudes kasuta soovituskoodi EBJRRYZ
  • Shoppa.ee lehel saad oma boonuskontole iga nädal 1€ boonusraha, mida saab samas veebipoes 5% ulatuses ostude tasumiseks kasutada. Registreerudes kasuta soovituskoodi RNHBTPT
  • Bonusway  alla on liitunud väga palju erinevaid veebipoode nii Eestist, kui välismaalt. Tehes oma ostud läbi Bonusway, saate oma  bonusway kontole osa raha tagasi. Erinevatel poodidel on erinevad boonuseprotsendid. Kui väljavõetav summa on kogunenud vähemalt 10€, saate selle lasta kanda oma arveldusarvele, või Paypal kontole.
  • Veel mitmekülgsemaid boonuseid pakub liitumine selle süsteemiga. Peale liitumist tõmba telefoni vastav äpp või kui tahad oma rahakoti vahele füüsilist kaarti, siis hakka mõne “cashback” kaarti kasutava poe püsikliendiks ja naudi hüvesid nii Eestis, kui välismaal. Cash Back kaarti kasutavate teenusepakkujatega saate tutvuda siin.
Facebook Comments
Mina sotsiaalmeedias